2017 3.Çeyrek Elektrik Tarife Fiyatları Açıklandı

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 1 Temmuz - 30 Eylül 2017 tarihlerini kapsayan 3. çeyrek elektrik tarife fiyatlarında zam olmayacağını açıkladı.

EPDK'nın yaptığı açıklamada, 1 Temmuz'dan itibaren geçerli olmak üzere 30 Eylül tarihine kadar elektrik tarife birim fiyatlarında herhangi bir değişiklik olmayacağı belirtildi.

Abonelerin, 1 Temmuz'dan itibaren geçerli olacak elektrik tarife tablolarına EPDK’nın web sitesi üzerinden ulaşabileceğinin kaydedildiği açıklamada, "Mesken abonesinin kilovatsaat başına ödeyeceği vergi ve fonlar dahil toplam tutarın, Ocak 2017’den beri geçerli olduğu gibi 41 kuruş olarak devam edeceği belirtildi.

Aylık ortalama 82 TL üzerinde fatura ödüyorsanız yasal olarak dilediğiniz elektrik tedarikçisinden indirimli elektrik alabileceğinizi unutmayın. Secelektrik.com’a giriş yaparak başvuru formunu doldurduğunuz takdirde bir çok tedarikçi firmanın ucuz elektrik tekliflerine hızlıca ulaşabilir ve karşılaştırma yaparak size en uygun elektrik tedarikçisinizi seçebilirsiniz.

2017 3.Çeyrek Elektrik Tarife Fiyatları için aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz;

http://www.epdk.org.tr/TR/Dokumanlar/TDB/Elektrik


Faturam TL, HEMEN FATURAMI DÜŞÜRMEK İÇİN