İndirimli Elektrik Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Artan ihtiyaçlar, onları karşılamak üzere verilen çabalar hayatı zorlaştırıyor. Su faturası, kablolu televizyon faturası, doğal gaz faturası, apartman aidati, elektrik faturası derken hayatı kolaylaştıran tüketim araçları ve enerji kullanımının sebep olduğu masraflar da geçinmeyi zorlaştırabiliyor. “Peki, yok mu bu faturaları düşürmenin bir yolu, mesela daha az elektrik faturası ödemek için ne yapmam lazım” diyorsan, sana bir kaç önerim var:

  1. Elektrik faturasını düşürmek üzere tasarruflu kullanım konusu önemse ve enerjiyi daha verimli kullan.
  2. Elektrik alacağın şirketi artık seçebildiğini unutma. Bu mantıkla, elektrik şirketleri ve elektrik şirketlerinin sunduğu elektrik tarifelerini incele kendine uygun olanı seç.
  3. Aylık elektrik harcaman için en uygun elektrik tarifesini bulmaları için Seç Elektrik ekibine güven. Ücretsiz olarak senin yerine araştırır, en uygun fiyatlı elektrik faturasına nasıl ulaşacağını bulur, sana bilgi verirler.

Elektrik Tarifesi Seçerken Bunlara Dikkat Et!

  • Elektrik firmasının güvenilirliği
  • İstenen teminat tutarı
  • Fiyat garantisi
  • Tarife fiyatı

Seç Elektrik İle İndirimli Elektrik Al!

Seç Elektrik, indirimli elektrik faturası için sana karşılaştırmalı bir biçimde elektrik şirketlerinin tarifelerini sunar. Bu konuda önce detaylı bir araştırma yapar ve senin, şirketinin, ailenin ortalama elektrik tüketim alışkanlığını tespit eder. Ardından da bu tespite dayanarak elektrik şirketlerinin tüm tarifilerini tarayarak sana uygun olanları bulur ve paylaşır. Yapman gereken tek işlem, elektrik faturanda yazan bilgielri sisteme girmek.

Elektrik faturana ait bilgileri iki şekilde paylaşabilirsin:

Avantajlı elektrik aboneliği için sisteme elektrik fatura bilgilerini girebilirsin ya da cep telefonunla, tablet bilgisayarınla ya da bilgisayarınla elektrik faturanın fotoğrafını çekerek gönderebilirsin. Fatura bilgilerini Seç Elektrik ekibi senin yerine doldurur.

İndirimli Elektrik Tedarik Sözleşmesinde Neler Var?

  • Fatura bilgilerin
  • Tedarikçiye ait bilgiler
  • Tarifeye ait bilgiler

Seç-Man’e nasıl ulaşabilirim?

Sistemde ben sana 7 gün 24 saat yanıt vermeye hazırım. Aşağıda sağda bulunan kutuya tıklaman yeterli.

Faturam TL, HEMEN FATURAMI DÜŞÜRMEK İÇİN