İndirimli elektrik sadece bir tık uzağınızda!

İnternet gündelik yaşantımızın oldukça önemli bir paçası; uzakları yakın, zor işlemleri kolay hale getiriyor. Secelektrik.com bu sayede indirimli elektriğe ulaşmanızı oldukça basit hale getiriyor.

Yapmanız gereken tek şey internet sitemiz Secelektrik.com ‘u ziyaret edip, sizin için en uygun indirim seçeneğini tuşlamak. Hem de hiçbir ücret ödemeden! Size en uygun indirimli elektrik teklifi veren tedarikçi şirketi seçmeniz, ayağınıza kadar gelen sözleşmenizin kargo ücreti ve geçiş işlemlerinizin tamamlanması sürecinde Secelektrik.com sizden hiçbir ücret talep etmiyor.

Senede bir fatura cebinizde kalıyor!

 

Ucuz elektrik avantajından yararlanabilecek abonelerin ortalama 82 TL ve üzeri fatura ödemesi gerekmektedir. Ortalama 150 TL ödeme yaptığınız faturanızı ele alalım: Birim fiyat üzerinden yapılan %10 indirimden faydalanıyorken bir senede cebinizde fazladan 150 TL kalıyor. Yalnızca indirimli elektrikten faydalanmanız karşılığında bir evin aylık market harcama tutarında tasarrufa sahip oluyorsunuz.

Faturam TL, HEMEN FATURAMI DÜŞÜRMEK İÇİN

Ticarethaneler için daha büyük avantaj!

 

Günümüzün önemli parçasını geçirdiğimiz işyerlerinde elektrik tüketimi oldukça fazla, bu durum faturalara da yansıyor ve işyeri sahiplerini zorluyor. Senede ortalama 1500 TL tasarruf etmenin yolu ise indirimli elektrik kullanımından geçiyor; aylık 1200-1500 TL fatura ödeyen bir ticarethane, birim fiyat üzerinden %10 indirimle bu karı rahatlıkla elde ediyor.

Ben zaten tasarruflu ampul kullanıyorum demeyin!

 

Çevre bilinci, ekonomik kaygılar hepimizi tasarrufa yönlendiriyor. Günlük yaşantımızda yaptığımız küçük tasarruflar bütçemize katkı sağlıyor, mesela tasarruflu ampul kullanımı.

İndirimli elektrik kullanarak tasarruflu ampulle yaptığınız artırımın 3 katını elde edilebileceğini biliyor muydunuz? Örneğin evinizde 8 tasarruflu ampul var ve günde ortalama 4 saat çalışıyor, bu yılda 40 TL cebinizde kalıyor demektir. İndirimli elektrikten faydalanan evler bunun 3 katından daha fazla faturalarında tasarruf ediyor. Yani hem indirimli elektrik kullanmak hem de tasarruflu ampul tercih etmek çevreyi de düşünüyor, cebinizi de…