Ev, ofis, fabrika için kullandığın elektriği nereden alacağını seçebilirsin. Tıpkı cep telefon için hangi telefon opreratörünü kullanacağını seçebilmen gibi. Kendi elektrik sağlıyıcını yani elektriği kimden hangi şirketten alacağını seçebiliyorsan niye en avantajlı tarifeyle aynı miktarda elektrik kullanırken daha az ödemeyesin. Sec-man olarak ben, özellieşen eleketrik alımı konusunda seni bilgilendirmek, en uygun elektrik tarifelerini nasıl bulacağını anlatmak, indirimli elektrik konusunda fırsatları yakalamanı sağlamak üzere senin için araştıryor, öğreniyorum. İşte sana avanatjlı fiyatlarla eleketrik aboneliği almanın ip uçları:

  • Önce elektriğik aboneliği konusunda seçme şansın olduğunu öğren. Çünkü hala bir çok vatandaş, seçme avantajı olduğunu bilmeden kendisine sunulan tarife ile devame diyor. Belkide kendi elektrik tüketimine hiç uygun olmayan bir tarife üzerinden elektriği faturalandırıldığı için gereksiz yere fazla ödeme yapıyor. Bu sebeple diyorum ki, hem elektrik aboneliği alacağın şirketi hem de elektrik tarifeni seçebileceğinin bilincinde ol ve en ucuz elektrik nasıl alınır öğren.
  • Seçme şansının olduğunu öğrendikten hemen sonra sıra seçim yapmak üzere araştırma yapmaya geliyor. Yani sana avantajlı elektrik aboneliği sağlamak için birbiriyle yarışan elektirk firmaları varya, onların tarifelerini iyice bir öğren. Sonra senin elektrik tüketim alışkanlığın hangisine uyuyor ona bak. Sonra da aylık elektrik tüketiminle uyumlu olan tarifeleri bul ve abonelik ya da tarife değişimi için başvuruda bulun. “Benim, bunlarla uğraşacak zamanım mı var” diyorsan, o zaman şu tavsiyemi dinle:
  • secelektrik.com’a gir. Sistemin senden istediği bilgileri yani elektrik faturana ait bilgileri ver. İstersen elektrik faturanın fotoğrafını gönder yeter.
  • Bizim çocuklar, senin aylık elektrik tüketim alışkanlığına yani ayda ortalama ne kadar elektrik harcadığına bakıp sana aynı tüketimle en az fatura ödeyeceğin teminatı bulsunlar.
  • Hızlı, kolay, avantajlı bir biçimde en uygun elektrik tarifesine ulaşarak bundan sonra harcadığından fazlası için ödeme yapma.

Uygun Fiyatlı Elektrik Aboneliği ve Seç Elektrik

Seç Elektrik, hem elektrik üretimi, satışı, oboneliği konularında 20 yıllık deneyime sahip hem de değişen özleleşen elektrik yönetmeliğine hakim genç kadrosuyla elektrik aboneliği konusunda sana en iyi hizmeti sunacak tarifeye ulaşmanı sağlayan bir karşılaştırma sitesidir. Fatura bilgilerini alarak kısa sürede senin için en avantajlı elektrik tarifesini bulur ve bilgine sunar. Bundan sonra da abonelik işlemleri için sana destek olur.

Faturam TL, HEMEN FATURAMI DÜŞÜRMEK İÇİN