Başkent Elektrik Perakende Satış A.Ş.

Kuruluşu 12.09.2012 tarihinde Ankara Ticaret Sicilinde tescil edilerek gerçekleşmiştir. Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu kararı işe 20.12.2012 tarihinde Perakende Satış Lisansı şirkete verilmiştir.


01.01.2013 tarihinden itibaren Ankara, Bartın, Zonguldak, Karabük, Kırıkkale, Kastamonu ve Çankırı illerinde perakende satış hizmetine başlamıştır.


Enerjisa Başkent Elektrik Perakende Satış A.Ş kendini geliştirme ve müşteri memnuniyetini arttırma politikasıyla ilerleyerek, Başkent Dağıtım Bölgesinde bulunan 3,6 milyonu aşkın mesken ve ticarethane tüketicisine hizmet vermektedir. Serbest tüketiciler için Seçelektrik.com olarak anlaşmalı tedarikçilerden sunulan indirimli elektrik teklifleri fatura tutarı yeterli olacak şekilde incelenebilmektedir. Kabul edilen teklif için yeni tedarikçi geçiş sürecinde herhangi bir ek bedel alınmamakta ve teknik değişiklik bulunmamaktadır. Ucuz elektrik hakkınızı geç olmadan kullanın.


Fatura Borç Sorgulama


Enerjisa Başkent tüketicileri faturalarını www.enerjisa.com.tr adresinde bulunan online işlemler kısmından kontrol edebilirler. Faturası eline ulaşmamış ve faturası kaybetmiş olan tüketiciler müşteri hizmetlerini arayarak eski fatura üzerinde bulunan bilgiler ile fatura kontrolünü kolayca yapabilirler.İletişim Bilgileri

Merkez Adres

Hanımeli Sokak No:1 Sıhhiye/ANKARA

Merkez Telefon

(216) 579 05 00

Müşteri Hizmetleri

444 4 372
Fatura ÖdemeGişe

Otomatik Ödeme

İnternet Bankacılığı

ATM

Telefon Bankacılığı

Akbank

X

X

X

X

X

Albaraka Türk

X

X

X

X

Denizbank

X

X

X

X

QNB Finansbank

X

X

X

X

Garanti

X

X

X

X

Halkbank

X

X

X

X

HSBC

X

X

X

X

ING Bank

X

X

X

X

Kuveyt Türk

X

X

X

X

X

Şekerbank

X

X

X

X

X

TEB

X

X

X

X

Türkiye Finans

X

X

X

X

Türkiye İş Bankası

X

X

X

X

Vakıfbank

X

X

X

X

Yapı Kredi

X

X

X

X

Ziraat Bankası

X

X

X

X


Online hizmetler merkezinden veya PTT şubelerinden de ödeme yapılabilmektedir.