Bedaş yani Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş, 2013 yılından beri özelleştirilmiş bir şirkettir ve elektrik dağıtımı sağlar. Enerji piyasası denetleme Kurulu tarafından denetlenir. Bedaş’tan aldığın kaliteli elektrik hizmetini Bedaş indirimli fatura avantajıyla ya da senin elektrik kullanım alışkanlığına uygun tarifelerle devam ettirebilirsin. Bedaş ile olsun olmasın ülke genelinde indirimli elektrik faturası için beni yani Seç-Man’i dinle, anlatacaklarım var:

Bedaş’tan Tasarruflu elektrik almak için farklı elektrik firmalarının sana sunacağı tarifeleri ve elektrik hizmetlerinin avantajlarını incelemen önemli. Ancak bu şekilde en doğru elektrik tarifesine ulaşabilir, iş yerin ya da evin için daha az elektrik faturası ödemeyi başarabilirsin. Yani uygun fiyatla elektrik almak uzun uzun araştırma yapmayı gerektiriyor. “Bu işlere vaktim mi var” diyorsan secelektrik.com ile tanış.

secelektrik.com nedir?

20 yıllık elektrik sektörüne dair deneyimi olan ve onlara ek olarak da değişen özelleşen elektrik sektörüne uyum sağlayabilen genç zihinlerin oluşturduğu Seç Elektrik ailesinin tüketicilere en uygun elektrik tarifesini sunmak üzere geliştirdikleri bir online karşılaştırma sitesidir. Sistemi kullanmak ücretsiz. Sistem yani secelektrik.com, elektrik firmaları için değil senin için çalışır. Sana en uygun tarifeyi arar, bulur, paylaşır. Elektrik faturası düşürme yollarını senin yerine arar bulur.

Seç Elektrik Hakkında Notlar

  • Elektrik sektöründe 20 yıllık deneyimle çalışan bir ekibe sahip.
  • Online elektrik tarifesi karşılaştırma platformu sunuyor.
  • Tüketicilerin elektrik tüketimi alışkanlıklarını inceliyor ve elektrik şirketlerinin sunduğu tarifelerden en uygun olanın hangisi olduğunu buluyor.
  • İndirimli elektrik alman ya da elektrik faturanı düşürmen için çalışıyor.
Faturam TL, HEMEN FATURAMI DÜŞÜRMEK İÇİN