Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende Satış A.Ş.

30.09.2013 tarihinde hisse satış sözleşmesinin imzalanması ile Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende Satış A.Ş. şirketinin hisselerinin Enerjisa’ya devri tamamlanmıştır.


Toroslar Bölgesi’nde 3 milyonu aşkın mesken ve ticarethane tüketicisine hizmet vererek sahip olduğu sistemin gelişimi ve müşteri hizmetlerinin gelişimi politikasını takip etmektedir. Toroslar Bölgesi’nde hizmet verilen iller Adana, Mersin, Hatay, Gaziantep, Osmaniye ve Kilis’tir. Toroslar Bölgesi’nde bulunan 82 TL ve üzeri elektrik faturası ödeyen tüketiciler indirimli elektrik teklifleri için Seçelektrik.com üzerinden ortalama elektrik faturası tutarı ile kolaylıkla teklifleri inceleyebilirler. İklim özelliği olarak yazın klima kullanımına başvurulması ile elektrik faturaları da yükselmektedir. Faturalarda oluşan bu aşırı yükselmeyi engellemek için herhangi bir ek bedel gerekmeden ucuz elektrik kullanımı tercih edilmektedir.


Fatura Borç Sorgulama


Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende Satış A.Ş. tüketicileri faturalarını www.enerjisa.com.tr adresinde bulunan online işlemler kısmından kontrol edebilirler. Faturası eline ulaşmamış ve faturası kaybetmiş olan tüketiciler müşteri hizmetlerini arayarak eski fatura üzerinde bulunan bilgiler ile fatura kontrolünü kolayca yapabilirler.


İletişim Bilgileri

Merkez Adres

Güzelyalı Mahallesi Turgut Özal Bulvarı 81060 Sokak No:44/C Çukurova/ADANA

Merkez Telefon

(216) 579 05 00

Müşteri Hizmetleri

444 4 372
Fatura ÖdemeGişe

Otomatik Ödeme

İnternet Bankacılığı

ATM

Telefon Bankacılığı

Akbank

X

X

X

X

X

Albaraka Türk

X

X

X

X

Denizbank

X

X

X

X

QNB Finansbank

X

X

X

X

Garanti

X

X

X

X

Halkbank

X

X

X

X

HSBC

X

X

X

X

ING Bank

X

X

X

X

Kuveyt Türk

X

X

X

X

X

Şekerbank

X

X

X

X

X

TEB

X

X

X

X

Türkiye Finans

X

X

X

X

Türkiye İş Bankası

X

X

X

X

Vakıfbank

X

X

X

X

Yapı Kredi

X

X

X

X

Ziraat Bankası

X

X

X

X


Online hizmetler merkezinden veya PTT şubelerinden de ödeme yapılabilmektedir.