Giderlerinizi Takip Ederek Daha Fazla Tasarruf Edin !

Tasarruf etmenin ilk kurallarından biri de en çok harcamayı nerede yaptığınızı keşfetmektir. Bu harcamayı öğrenebilmek için de giderlerinizin takibini yapmanız size yardımcı olacaktır. Gider takibi yapıldıktan sonra en çok harcamayı nereye yaptığınızı bularak tasarruf yapmanızı daha da kolaylaştırabilirsiniz.

Hepimizin de bildiği gibi evlerde ve iş yerlerinde giderlerin çoğunu faturalar oluşturmaktadır. Biz Seçelektrik.com olarak elektrik faturanızda tasarruf için sizlere yardımcı olmaktayız. Sizlere sunduğumuz çözüm herhangi bir teknik değişiklik, elektrikli aletleri daha az kullanma vb. tüketicileri kısıtlayan türden bir teklif değildir. Bizler direk olarak elektrik faturanızda indirim teklifi ile siz tüketicilere hizmet vermekteyiz. Fatura miktarınızı girerek anlaşmalı olduğumuz elektrik tedarikçilerinden tekliflere göz atabilir ve size uygun teklifi seçerek indirimli elektrik kullanımı için başvurabilirsiniz.

Ayrıca müşterilerimize sadece indirimli elektrik imkanı sunarak değil indirimli elektrik kullanımı yaparken de tasarruf edebilmeleri için yardımcı olmaya çalışmaktayız. Girilen fatura tutarına, aboneliğin olduğu ile göre tahmini tüketim miktarını sunan grafikler çıkarmaktayız. Bu grafikler ile tüketiciler aylık ve yıllık tüketimlerini grafiklerden önceden gözlemleyebilirler. Abonelerimiz harcamalarının tahmini tüketimleri ve gerçek tüketimlerine göre hangi ay daha fazla olduğunu gözlemleyerek elektrik tüketimleri konusunda neye dikkat etmeleri gerektiğini keşfedebilir ve böylelikle ucuz elektrik kullanımları üzerinden de tasarruf edebilirler.

E-mail veya telefon numaranızı sisteme girerek oluşturmuş olduğunuz profilinizden;

 

  • Sistemimize girmiş olduğunuz fatura tutarına göre oluşan aylık ve yıllık tahmini tüketimlerinizi bölge bazlı ve dağıtım şirketinizin abone türüne uygun katsayılarına (T1,T2,T3) göre grafiklenmiş olarak görebilirsiniz.

 

  • Daha sonra seçtiğiniz tedarikçiden gelen faturalarınızı da sisteme ekleyerek tahmini tüketimlerin altında veya üstünde olduğunuzu takip edebilirsiniz.

  • Tahmini tüketime göre fazla tüketim yaptığınız faturalarda daha fazla harcamayı nerede yaptığınızı bu takiple daha kolay takip edebilirsiniz.

Bu takip ile elektrik tüketiminize dikkat ederek indirim oranlı faturanızı daha da ucuz hale getirebilirsiniz.

Faturam TL, HEMEN FATURAMI DÜŞÜRMEK İÇİN