Zorunlu BES ödemenizi indirimli elektrik faturanızla karşılayın!

Otomatik katılımlı bireysel emeklilik ile her ay çalışanların maaşından belirli miktarda kesinti yapılma kararı alınmıştır. 1 Ocak 2017 tarihi ile yürürlüğe giren bu uygulama yaklaşık 2.5 milyon memuru kapsamaktadır. Sadece devlet memurları için değil bin kişiden fazla çalışanı olan özel şirketler için de geçerli olan bu sistem alınan maaşlara göre yüzdelik kesinti olarak işlemektedir.

Gerekli bir uygulama olduğu düşünülse de maaştan kesinti yapılması çoğu çalışan tarafından zorunlu bes’e karşı tepki oluşturmuştur. Çok yüksek bir kesinti olmamasına rağmen memurlar konu hakkında çoğunlukla olumsuz yaklaşımda bulunmaktadır. Seçelektrik.com olarak sizlere bu küçük kesintinin hayatınızı hiç etkilemeyeceğini düşüneceğiniz bir teklifimiz var. Elektrik faturanızdan tasarruf ederek zorunlu bes için uğradığınız kesintiyi kolaylıkla telafi edebilirsiniz. Böylelikle hem elektriğinizi daha ucuza kullanmış hem de bireysel emeklilik için yatırımda bulunmuş olacaksınız.

Bahsettiğimiz elektrikte tasarruf aklınıza tasarruflu ampul, A+++ ev eşyaları vb. elektrik faturasını azaltma yöntemleri gibi gelse de Seçelektrik.com olarak sizlere daha basit bir teklif sunmaktayız. Serbest tüketici olarak elektrik tedarikçinizi değiştirebilir ve indirimli elektrikten yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise sitemizde fatura tutarınızı girerek anlaşmalı tedarikçilerimizin size sunduğu teklifleri incelemek. Daha sonra herhangi bir teknik değişiklik yapmadan ucuz elektrik kullanabilir, zorunlu bes için yaşadığınız kesintiyi telafi ettiğiniz için kendinizle gurur duyabilirsiniz!:)


Faturam TL, HEMEN FATURAMI DÜŞÜRMEK İÇİN