AKSA Elektrik

Kazancı Holding iştiraklerinden biri olan Aksa Elektrik Satış A.Ş, 2004 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan aldığı lisans ile piyasa düzenlemeleri dahilinde tüm Türkiye genelinde son kullanıcılara elektrik satışı yapmaya başlamıştır. Aksa Elektrik, enerji sektöründe ikili anlaşmaların önünün açılması ve serbest tüketici limitinin düşmesiyle birlikte elektrik satış çalışmalarına hız verip, serbest tüketici limitini geçen tüm tarife gruplarına tüketim ayrımı gözetmeksizin doğrudan elektrik tedariki sağlamaktadır.
AKSA Elektrik, sahip olduğu üretim gücü, yatırımları, güçlü finansal yapısı, grup şirketleri ile entegre oluşumu ve Türkiye geneline yayılan geniş hizmet ağı ile her daim müşterilerine güven verip kaliteli hizmet sunarak sektöre öncülük etmektedir.


Faturalarınızı Türkiye’nin her yerindeki PTT Şubelerinden masrafsız şekilde ödeyebilir, aşağıdaki bankalar üzerinden otomatik ödeme talimatı verebilir, veya  DBS hesabı* açabilirsiniz.
Fatura üzerinde bulunan 8 haneli ''Fatura Hesap Numarası'' ile aşağıdaki bankalar üzerinden otomatik ödeme talimatı verebilir veya ''Müşteri Numarası'' ile DBS hesabı açabilirsiniz.

OTOMATİK ÖDEME TALİMATI ÖDEME KANALLARI
BANKA HESAPTAN KREDİ KARTINDAN İNTERNET BANKACILIĞI TELEFON BANKACILIĞI ATM DBS
AKBANK X X X X
ALTERNATİF BANK X X
DENİZBANK X X X X X X
FİNANSBANK X X X X X
GARANTİ BANKASI X X X X X X
HALKBANK X X X X X X
ING BANK X X X X
İŞ BANKASI X X X X X X
KUVEYTTÜRK X X X X X
ŞEKERBANK X X X X X
TEB X X X X X
ICBC(TEKSTİL BANK) X X
TÜRKİYE FİNANAS KATILIM X X X X X
VAKIFBANK X X X X X
YAPIKREDİ X X X X
ZİRAAT BANKASI X X X X X


Faturalarınızı ayrıca aşağıdaki hesap numaralarından EFT - Havale ile ödeyebilirsiniz.

BANKA HESAP NO(TL)
GARANTİ BANKASI / YENİBOSNA ŞUBE TR58 0006 2000 3040 0006 2953 97
İŞ BANKASI / GÜNEŞLİ KURUMSAL ŞUBE TR13 0006 4000 0011 2550 0639 12

*DBS (Doğrudan Borçlandırma Sistemi) Hesabı
: DBS banka ve üretici/dağıtıcı/distribütör şirketler arasında kullanılan bir ödeme şeklidir. Banka tarafından size gerektiğinde kullanılmak üzere bir kredi limiti tahsis edilir ve bu limit kapsamında ödemeleriniz otomatik olarak yapılır. Ödeme vadeniz geldiğinde ilgili bankadaki hesabınıza fatura tutarını yatırmanız yeterlidir. Ayrıca DBS sayesinde, aboneliğinizi başlatırken teminat mektubu almanıza gerek kalmaz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir: