Limak Enerji Uludağ Elektrik

"Hayatı Aydınlatıyoruz" sloganıyla yola çıkan Limak Enerji Uludağ Elektrik; Limak Holding kuruluşudur. 6446 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (EPDK) ilgili mevzuatları çerçevesinde 1 Ocak 2013 tarihinde kurulmuştur. Görevli elektrik tedarik lisansına sahiptir.

Gelişen dünyada müşteri odaklı anlayışıyla, yatırımlarına ağırlık vererek; bölge yönetmenlikleri ve hizmet binalarını yenilenen yüzüyle modern bir yapıya kavuşturmuştur. Teknolojik gelişmeyi esas alarak, bilgi alt yapısını ileri teknolojiyle bütünleştirmekte ve müşterilerinin bilgiye daha kolay erişimini sağlamaktadır. Müşterilerine kaliteden ödün vermeden rahat, konforlu ve daha hızlı bir şekilde hizmet verme politikasından hareketle, yatırımlarını sürdürmektedir.

Bursa, Balıkesir, Yalova ve Çanakkale’de 10 Bölge Yönetmeliği’nde 70’i aşkın Müşteri İşlem Merkezi(MİM) ile abonelik, tahsilat, indirimli elektrik satışı, avantajlı tarifelerden yararlanma gibi birçok hizmet gerçekleştirilmektedir. Elektrik enerjisini, kaliteli, güvenilir ve hesaplı bir şekilde müşterilerine sunmayı hedefleyerek; farklı iş modelleri ile sektörün lider kuruluşları arasında yer almaktadır.

Sosyal sorumluluğunun farkında olarak, birçok kurumsal sosyal sorumluluk projesiyle değer yaratmayı sürdürmektedir.


EPDK tarafından tüketicilere tanınan serbest tüketici hakkı 82 TL ve üzeri fatura ödeyen abonelere indirimli elektrik kullanımı için tedarikçi değişikliği hakkı tanımaktadır. Seçelektrik.com olarak farklı tedarikçilerden gelen indirimli elektrik teklifleri ortalama elektrik faturası tutarına göre sunulmaktadır. Ek bedel ödemeden elektrik tedarikçisi değiştirilerek ucuz elektrik kullanımına başlanılabilmektedir.

Fatura Borç Sorgulama


Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış A.Ş. tüketicileri faturalarını www.limakuludag.com.tr adresinde bulunan fatura sorgulama kısmından kontrol edebilirler. Faturası eline ulaşmamış ve faturası kaybetmiş olan tüketiciler müşteri hizmetlerini arayarak veya internet üzerinden de eski döneme ait fatura üzerinde bulunan bilgiler ile fatura kontrolünü kolayca yapabilirler.

İletişim Bilgileri

Merkez Adres

Çırpan mah. Uysal sk. No:40/1 Osmangazi / Bursa

Merkez Telefon

0224 300 09 99

Müşteri Hizmetleri

444 66 46Fatura ÖdemeŞube

ATM

İnternet

Otomatik Ödeme

Abank
X

AkbankX

X

Aktifbank

X


X

X

AlbarakaX

X

Anadolubank
X

Denizbank


X

X

X

Burgan BankX

X

Finans Bank


X

X

X

Garanti

X

X

X

X

Halkbank

X

X

X

X

HSBC


X

X

X

ING BankX

X

İş Bankası


X

X

X

KuveyttürkX

X

PTT

X

X

X

X

Şekerbank


X

X

X

TEBX

X

ICBCX

X

Türkiye FinansX

X

Vakıfbank

X

X

X

X

Yapı Kredi


X

X

X

Ziraat


X

X

X

Bunlarda İlginizi Çekebilir: