Gizlilik Sözleşmesi

Secelektrik.com İnternet SitesiKullanıcı Gizlilik Sözleşmesi Secelektrik.com, siz kullanıcılarının sitemizin tüm hizmetlerinden en kolay şekilde faydalanabilmesi için gereken tüm işlemleri sizin adınıza ve tedarikçiler adına yapabilmek ve siz kullanıcılarına en üst düzeyde hizmet verebilmek amacıyla üyelik işlemi sırasında birtakım kişisel ve şirket bilgilerinize (Ad, Soyad; T.C. Kimlik No ;E-posta adresi; Telefon Numarası; Adres; Unvan; Vergi Dairesi; Vergi Numarası; Ticaret Sicili Bilgileri; İ mza Sirküleri; Elektrik Abone Numaranız; Sayaç Seri Numaranız; Faturanızın Resmi vb.) gereksinim duymaktadır.

Secelektrik.com olarak topladığımız bilgiler; yeni bir elektrik tedarikçisine geçişiniz için hazırlanacak teklifinizin sizin profilinize en uygun şekilde oluşturulması, yeni elektrik tedarikçiniz ile imzalanacak sözleşmenizin gerçekleştirilebilmesi, yeni tedarikçinizden elektrik satın almanız için gerekmekte olan bütün yasal işlemlerin yapılabilmesi, size en uygun olan özel promosyon aktivitelerinin yapılabilmesi ve kampanya faaliyetleri amacıyla sadece Secelektrik.com ve yeni elektrik tedarikçiniz tarafından kullanılacaktır.

Sistemimize girdiğiniz tüm bilgileriniz sadece tarafınızın ve seçmiş olduğunuz tedarikçinin erişimine açık bulunmakta olup; sistemimize girdiğiniz tüm bilgileriniz sadece tarafınıza verilen kullanıcı adı ve şifresi ile tarafınızca değiştirebilmektedir. Üçüncü bir kişinin sistemimize girdiğiniz bilgilere ulaşması ve sizin dışınızda bir kişinin bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir.

Tarafımıza sağladığınız bilgileriniz haricinde tarafınıza ait hiçbir bilgi sitemizce toplanmamaktadır. Sadece sitemizde gerçekleştirdiğiniz işlemlere ait istatistiksel veriler tarafımızdan analiz edilmekte ve saklanmaktadır.

Hizmet kalitemizi ve verimliliği arttırmak için Google Analytics ve Google Adwords aracılığı ile kullanıcılarımızın aktivitelerini içeren bilgilerden faydalanıyoruz. Bu sistemler bize sadece istatiksel bilgiler sağlamakta, ziyaretçilerin kimliği hakkında herhangi bir bilgi içermemektedirler. Bu bilgiler sadece diğer kullanıcıların bilgileri ile birlikte reklam yayıncıları ile paylaşılabilir. Paylaşılan bilgiler asla sizinle ilgili kişisel bilgileri (ad, soyad, T.C. kimlik no., vb.) içermememektedir.

Sitemizi ziyaret eden kişilerin geçmişte yaptığı ziyaretleri baz alarak reklamlarla ilgili bilgi toplamak, reklamları verimli hale getirmek ve yayınlamak üzere tarafımızdan ve Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılarca birinci taraf çerezler ile üç taraf çerezler birlikte kullanılmaktadır.

Tarafımıza sağlamış olduğunuz bilgileriniz, yetkili resmi kuruluşlar tarafından bu bilgilerin tarafımızdan hukuka uygun olarak istenmesi durumunda veya yürürlükteki emredici yasal düzenlemeler çerçevesinde yetkili resmi kuruluşlara tarafımızca açıklanmak zorunda olunduğunda ilgili yetkili resmi kuruluşlarla paylaşılabilir.

Secelektrik.com tarafından gerekli işlemleri tamamlayarak elektrik tedarikçinizi değiştirmenizden önce herhangi bir aşamada kredi kartı veya ödeme bilgisi istenmemektedir.

Secelektrik.com tarafından zaman zaman gerçekleştirilebilecek kampanyalardan haberdar olmak isterseniz tarafınıza gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istiyorum” linkine tıklayarak, mail gönderim listesine dahil olabilir, bu mailleri almak istememeniz durumunda ise her zaman tarafınıza gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorum” linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

'Kullanıcı Sözleşmesi' ve 'Gizlilik Sözleşmesi'’ndeki hükümler ve bu hükümlerde tarafımızca yapılan değişiklikler, Tarafımız ile sizin aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça Tarafımıza karşı bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve hak ileri sürülemez.