Hakkımızda

"Seçelektrik.com, tüketicilerin elektrik tüketim profillerine göre tedarikçiler tarafından oluşturulmuş olan teklifleri görüntüleyerek kendilerine en uygun tedarikçiyi seçebilecekleri bir online karşılaştırma platformudur.

Seçelektrik.com olarak enerji sektöründe toplam 20 yıllık bir tecrübeye sahip ekibimiz ve Türkiye’nin en güvenilir elektrik tedarikçileri arasında yer alan Odaş Enerji, AGE, 2M Enerji, Limak Uludağ ve Türel Elektrik gibi şirketlerle birlikte çalışmaktayız. Birlikte çalıştığımız elektrik tedarikçileri toplam 900 MW kurulu güce sahip olup yılda toplam 4.5 milyar kWh elektrik üretmektedirler. Elektrik kullanım detaylarına göre tüketim profilini çıkarıp, tedarikçilerimizin senin tüketim profiline özel olarak hazırladıkları tekliflerden en uygun olanları seninle buluştururuz.

Öncelikli amacımız sen ve senin gibi elektrik tüketiminini takip eden ve bu konuda bilinçli müşterilerimizin elektrik giderlerini düşürmektir. Bunun için basit ama mükemmel işleyen ve kullandığın elektrik miktarına göre şekillenen fiyat modülü ile sana farklı elektrik tarifesi seçenekleri sunmayı hedefliyoruz. Bunun için faturandaki bilgileri sistemimize girmen veya faturanın fotoğrafını yüklemen yeterli olacak.

BİZİMLE TEMASA GEÇİN