2M Enerji gelişen piyasa şartlarında, kendini sürekli yenileyerek, serbest tüketicilere indirimli elektrik tedarik hizmeti sağlamak üzere kurulmuş bir şirkettir.

Tedarikçimiz ETS Grubu ve Voyage Otelcilik Grubu ortaklarından Sn. Mehmet Nuri Ersoy ve enerji sektöründe uzun yıllar deneyimi olan Sn. Mehmet Yükselen tarafından yönetilmektedir.

2M Enerji güçlü finansal yapısıyla, her türlü ihtiyacınıza cevap veren organizasyonuyla, tükettiğiniz elektriği üretebilecek veya tedarik edebilecek varlık ve kaynaklarıyla, elektrik enerjisi konusundaki uzmanlığı ve güvenilirliği ile tüm serbest tüketiciler için en doğru tedarikçilerden biri konumundadır.

Üretim için 2005 yılında kurulan 2M Enerji şirketi inşaat aşamasında, lisansı alınmış ve alınacak 150 MW yenilenebilir enerji üretim kapasitesi ve hızlı yatırım politikası ile sektörde ilerlemektedir.

Çağrı Merkezi 0 216 414 64 00

Ödeme Kanalları

Bankalar Otomatik Ödeme Gişe ATM İnternet Şubesi
Akbank
Denizbank
Finansbank
Garanti Bankası
ING Bank
Türkiye İş Bankası
Yapı Kredi Bankası
TEB
Ziraat Bankası
Vakıfbank
A Bank
Bank Asya
Burgan Bank
Odeabank
Şekerbank
Albaraka Türk

AGE ENERJİ, altyapı, üstyapı ve enerji alanında kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektöre 35 senelik tecrübesi ile hizmet veren AGE İnşaat ve Ticaret A.Ş bünyesinde faaliyet göstermektedir.

AGE İNŞAAT ve TİCARET ANONİM ŞİRKETİ; Yönetim Kurulu Başkanı İnşaat Yüksek Mühendisi Atilla Önen, 1965 yılında kurduğu firması ile proje müşavirliği, inşaat ve taahhüt işleri yaparak sektörde çalışmaya başlamıştır. Firmanın iş hacminin artmasıyla 1974 yılında eczacı Güner Adlı ve Çiler Önen'in katılımı ile AGE İnşaat ve Ticaret Ltd.Şti. kurulmuş ve 1998 yılında anonim şirkete dönüştürülmüştür.

283 MW kurulu güce sahip olan AGE Enerji, hidro ve doğal gazdan elde ettiği elektrik enerjisi ile ülkemizdeki en güvenilir firmalardan biridir.

AGE ENERJİ halen enerji yatırım, enerji taahüt, toptan elektrik ticareti ile serbest tüketicilere elektrik satış hizmetleri vermekte olup, sürdürülebilir kalkınmanın ve enerji alanında dışa bağımlılığı azaltacak yerel kaynak kullanımının bilinci ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Çağrı Merkezi 444 3 243
Çalışma Saatleri 7/24

Ödeme Kanalları

Bankalar Otomatik Ödeme İnternet Şubesi Kredi Kartı Telefon Bankacılığı ATM Gişe
Akbank
Denizbank
Finansbank
Garanti Bankası
Türkiye İş Bankası
Yapı Kredi Bankası
Ziraat Bankası
PTT

Dinamo Elektrik herkese uygun, tasarruflu ve şeffaf elektrik ulaştırmak için çalışmakta ve 15 yıllık tecrübesi ve güçlü ekibiyle, her ihtiyaca göre elektriği en uygun şartlarda tedarik etmeyi amaçlamaktadır. Abone kazanımında interneti ilk sıraya koyan Dinamo Elektrik ‘Cebi çarpmayan elektrik” mottosu ile kullanıcılarına inovaktif bir hizmet sunmaktadır.

Dinamo Elektrik, elektriğini evine ya da işyerine 30 ülkede faaliyet gösteren Pro-Per Elektrik güvencesiyle ulaştırmaktadır.

Pro-Per Kimdir?

Pro-Per, 2007 yılından bu yana, enerji servis hizmetlerinde dünya çapında tecrübeye sahip, uluslararası firmalarla çalışan bir kurumsal şirkettir.

Çağrı Merkezi 0 850 450 0 366

Ödeme Kanalları

Bankalar Mevduat Hesabı NKolay Cihaz DBS Kredi Kartı İnternet Şubesi Otomatik Ödeme ATM Gişe
Akbank
Denizbank
Finansbank
Garanti Bankası
ING Bank
Türkiye İş Bankası
Yapı Kredi Bankası
NKolay - Aktifbank
PTT

ELECTURK Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan ETS/3301-1/11983 no ile onaylı Toptan Satış Lisansına sahibi EG Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi'nin tescilli elektrik ticareti markasıdır.

TURKMALL iştiraki ile kurulmuş olan ELECTURK, farklı sektör ve şirketlerden oluşan çok geniş bir ailede enerji sektörünü temsil etmektedir.

ELECTURK var olan alışveriş merkezleri portföyünün yanı sıra güçlü ve sürdürülebilir finansal yapısı ile vizyonunu 2020 yılında Türkiye'nin bilinirliği en yüksek elektrik toptan satış markası olarak belirlemiş ve bu doğrultudaki hedefine emin adımlarla yürümektedir.

ELECTURK hali hazırda inşaatı devam eden 3 adet hidroelektrik santrali ile hem müşterilerini hem de geleceğini garanti altına almıştır.

Çağrı Merkezi 0 212 358 66 66

Ödeme Kanalları

Bankalar Havale - EFT İnternet Şubesi Gişe DBS (Otomatik Ödeme)
Akbank
Denizbank
Garanti Bankası
Türkiye İş Bankası
Kuveyt Türk
Yapı Kredi Bankası
TEB

Odaş Elektrik Toptan Satış Dış Ticaret A.Ş. %100 ODAŞ Enerji Grubu kuruluşu olup, 2010 yılında EPDK'dan toptan elektrik satış lisansı almıştır.

Odaş Elektrik faaliyetlerini aşağıdaki prensipler doğrultusunda, dikey entegre yapısı içerisinde tedarik edilen elektriği satabileceği müşteri portföyünü hazır bulundurmak üzere konumlandırmıştır.

  • Türkiye'nin elektrik ihtiyacına yer, zaman, yapı olarak en iyi şekilde cevap veren bir ticaret yapısı oluşturmak
  • Yenilikçi ve esnek işletme modeliyle özel kampanyalar oluşturarak müşterilerine avantajlı fırsatlar sunmak
  • Müşteri odaklı yapısı ile uluslararası standartlara uygun, dengeli ve sürdürülebilir çözümler üretmek
  • Tüm dağıtım şirketleriyle çalışarak Türkiye geneline yayılmak

Odaş Elektrik, müşteri portföyünde optimum karlılık sağlamak hedefiyle kurumsal müşterilerinin yanı sıra küçük ticarethaneler ile meskenleri de barındırmaktadır. Bu kapsamda, 30.09.2015 tarihi itibari ile 18.652 adet serbest tüketici sayacına elektrik tedariği sağlamaktadır.

Çağrı Merkezi 444 92 99
Çalışma Saatleri 09:00 - 18:00

Ödeme Kanalları

Bankalar Otomatik Ödeme Kredi Kartı Gişe İnternet Şubesi
Akbank
Denizbank
Finansbank
Garanti Bankası
ING Bank
Türkiye İş Bankası
Türkiye Finans
Yapı Kredi Bankası
HSBC
Halkbank
TEB
Ziraat Bankası
Vakıfbank

Yarım asırlık tecrübe!

TÜREL, yarım asırlık tecrübesiyle enerji sektörünün öncülerinden Üründül Enerji Grubu’nun gücünü de arkasına alarak, hesaplı ve avantajlı elektriğin yeni adresi olmuştur.

Üründül Grup ,30 yılı aşkın inşaat ve enerji sektör deneyimlerinin ve bilgi birikimlerinin ışığında, güçlü sermaye yapısı, girişimci ruhu, cesareti ve kurumsal yönetim anlayışı sayesinde faaliyette bulunduğu tüm alanlarda, dünya pazarında da söz sahibi, Türkiye’nin atılımlarını yönlendiren lider güçlerden biridir.

Çağrı Merkezi 0 850 250 75 87
Çalışma Saatleri 09:00 - 18:00

Ödeme Kanalları

Bankalar Doğrudan Borçlandırma Sistemi Hesaptan Otomatik Ödeme Gişe ATM Kredi Kartı ile Otomatik Ödeme Telefon Bankacılığı İnternet Şubesi
Garanti Bankası
Yapı Kredi Bankası
İş Bankası
Akbank
Denizbank
Ziraat Bankası